See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VAN DIENSTEN MET ALS VOORWERP DE AFHALING EN VERWERKING VAN MINERALE OLIËN < 50 PPM PCB, VAN HUISHOUDELIJK CHEMISCH AFVAL EN VAN GEVAARLIJK AFVAL
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is de afhaling en verwerking van minerale oliën <50ppm PCB, van huishoudelijk chemisch afval en van gevaarlijk afval opgehaald door het Agentschap in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Interne identificatiecode: 24/2595
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90520000 Diensten op het gebied van radioactief, toxisch, medisch en gevaarlijk afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24/2595 - 1
Beschrijving: • 1. Perceel 1: minerale oliën < 50ppm PCB
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90520000 Diensten op het gebied van radioactief, toxisch, medisch en gevaarlijk afval
Perceel: LOT-0002
Titel: 24/2595 - 2
Beschrijving: 2. Perceel 2: huishoudelijk chemisch afval en gevaarlijk afval
Interne identificatiecode: 2