140885-2024 - Resultaat
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Provincie Overijssel - Accountantsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Provincie Overijssel - Accountantsdiensten
Beschrijving: Provincie Overijssel wil een resultaatgerichte Overeenkomst met betrekking tot Accountantsdiensten voor haar organisatie overeenkomen. Onder Accountantsdiensten worden de volgende werkzaamheden verstaan: Certificerende functie, waaronder: a. Eindejaarscontrole (controle provinciale jaarrekening); b. Interim-controle (in voorbereiding op de jaarrekeningcontrole); c. Controle van de SISA inclusief bijlagen. Natuurlijke adviesfunctie. Controle nazorgfonds. Controle besteding fractievergoedingen. Optioneel: Specifieke accountantsverklaringen (deelverklaringen).
Interne identificatiecode: 22.O.266
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000