Hoofdactiviteit Andere activiteit: Vervoer met trein
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountantsdiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Geschatte omvang van de opdracht in euro is 2,4 miljoen euro op jaarbasis. Gerekend over de totale duur (inclusief verlengingsopties) is de geschatte omvang van de opdracht 19,6 miljoen euro. De totale duur (inclusief verlengingsopties) is 8 jaar.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen