140904-2025 - Resultaat
Nederland – Recruteringsdiensten – Selectiefase Rijkstraineeprogramma’s
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Selectiefase Rijkstraineeprogramma’s
Beschrijving: De aan te besteden opdracht, zoals gespecificeerd in de bijgevoegde aanbestedingsstukken, betreft het uitvoeren van het Selectieproces en Assessments voor de verschillende traineeprogramma’s van Opdrachtgever, hierna te noemen Dienstverlening. Zie Beschrijvend Document
Interne identificatiecode: 31191850
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79635000 Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Beschrijvend Document Zie Beschrijvend Document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met de winnaar van deze aanbesteding beoogt Opdrachtgever een Dienstverle-ningsovereenkomst af te sluiten. De Dienstverleningsovereenkomst kent een initiële duur van twee (2) jaar. Tegen het einde van de initiële periode kan Opdrachtgever de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden – behoudens indexeringen – steeds voor een periode van maximaal 12 maanden verlengen. Van deze verlengingsoptie kan maximaal vier (4) keer gebruik worden gemaakt. Dit betekent dat de Dienstverleningsovereenkomst nimmer langer dan zes (6) jaar duurt.