2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Flexibele arbeidskrachten Sociaal Domein
Beschrijving: Momenteel heeft de gemeente een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van flexibele arbeidskrachten Sociaal Domein t/m schaal 10. Onder flexibele arbeidskrachten wordt verstaan uitzendkrachten en gedetacheerde (geen ZZP’ers). In verband met het bereiken van de maximale duur van de huidige raamovereenkomst wil de gemeente middels deze aanbesteding een nieuwe raamovereenkomst afsluiten. De totale geraamde waarde van de raamovereenkomst voor de gehele looptijd is €18.000.000,- exclusief btw. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op van € 27.000.000,- exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Opdracht is niet opgedeeld in percelen, zie het beschrijvend document. De totale geraamde waarde van de raamovereenkomst voor de gehele looptijd is €17.500.000,- exclusief btw. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op van € 26.250.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de raamovereenkomst