2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud, herstellen, leveren en plaatsen van poorten, rolluiken, slagbomen en deuren
Beschrijving: 1. Doel van de opdracht Het leveren van diensten voor: • Preventief onderhoud van poorten, slagbomen en automatische deuren. • Curatief onderhoud (herstellingen), inclusief 24/7 permanentiedienst. • Jaarprijs voor herstellingen • Eventueel leveren en plaatsen van nieuwe installaties. 2. Omvang van de opdracht • Installaties zoals vermeld in bijlage “Bijlage_Installaties.xls” (indicatief). • Jaarlijkse actualisatie van de lijst. (De inschrijver kan geen aanspraak maken op schadevergoeding bij afwijkingen in aantallen/types.) 3. Doel van het preventief onderhoud • Alle geplande en periodieke handelingen die nodig zijn om: o De betrouwbaarheid en bedrijfszekerheid van installaties te verhogen; o Storingen en defecten proactief te voorkomen. o Comfort en gebruikservaring te verbeteren. o De levensduur van installaties te maximaliseren. o Veiligheid en energie-efficiëntie te waarborgen. o Te voldoen aan wet- en regelgeving en normeringen. o Inzicht te verkrijgen in de staat van installaties via rapportage en monitoring. Toepassing: o Geldt voor alle objecten en systemen binnen de overeenkomst. o Jaarlijkse actualisatie van de installatielijst door de opdrachtgever. o Onderhoud volgens voorschriften van fabrikant en wettelijke bepalingen. Frequentie en planning o Het preventief onderhoud wordt jaarlijks uitgevoerd volgens planning. 4. Doel van het curatief onderhoud Het curatief onderhoud omvat: • Alle interventies bij storingen, defecten of verminderde werking van de installaties of systemen • Herstel door de opdrachtnemer zodat de installatie en/of systeem opnieuw veilig, energie-efficiënt en bedrijfszeker functioneert. • Uitvoering van de interventies binnen termijnen vastgelegd in een SLA (Service Level Agreement) 5. Doel van de jaarprijs voor herstellingen per toestel Een vaste jaarprijs per installatie/object die alle werkuren en verplaatsingen dekt voor het oplossen van storingen, tijdens de normale werkuren (ma-vr, 7u tot 19u). Gedurende de volledige looptijd van de overeenkomst verbindt de opdrachtnemer zich ertoe om bij uitval, storing of verminderde werking van de installaties/objecten, tijdig en adequaat tussen te komen conform de overeengekomen interventietermijnen.
Interne identificatiecode: GAC_2025_03516
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45421131 Plaatsen van deuren, 51100000 Installatie van elektrische en mechanische uitrusting, 45421145 Installeren van rolluiken, 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk, 45421100 Plaatsen van deuren en ramen en bijbehorende elementen, 45421148 Plaatsen van poorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03516 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het onderhoud, herstellen, leveren en plaatsen van poorten, rolluiken, slagbomen en deuren
Interne identificatiecode: 1