141068-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Digitaal inkoop en contractbeheersysteem
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitaal inkoop en contractbeheersysteem
Beschrijving: De Regio Gooi en Vechtstreek wenst een ‘totaaloplossing’ gericht op ondersteuning van inkoop (inclusief Europees aanbesteden) én haar contract- en leveranciersmanagement processen. Zij doet dit nu binnen een bestaand softwarepakket dat hier voor is ingericht maar nu voor slechts een deel wordt gebruikt. De Regio wenst dit gebruik uit te breiden naar alle onderdelen van een softwareoplossing aangezien zij haar gehele inkoopproces daarop (geautomatiseerd) wenst in te richten en dit te koppelen met haar financieel systeem. € 400000
Interne identificatiecode: DOC25009839
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Een ‘totaaloplossing’ gericht op ondersteuning van inkoop (inclusief Europees aanbesteden) én contract- en leveranciersmanagement processen. € 400000
Interne identificatiecode: 1