141316-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Projectleiding en -uitvoering diverse projecten (zwerf)afval
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectleiding en -uitvoering diverse projecten (zwerf)afval
Beschrijving: We zijn op zoek naar een zelfstandige, ervaren projectmedewerker die de uitvoering van een aantal projecten op zich kan nemen. Het gaat om projecten op het gebied van zwerfafval, composteren en afvalvrije scholen in Zeist en De Bilt
Interne identificatiecode: Projectmanagement en projectonde
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1