See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: A04.58.2025 Advies- en ingenieursdiensten Vastgoed
Beschrijving: De gemeente Leiden zoekt professionele partijen voor het leveren van advies- en ingenieursdiensten met een afgebakend eindresultaat. Het betreft gebouw gerelateerde technische adviesdiensten binnen verschillende gemeentelijke projecten. De opdrachten beslaan diverse fasen van het bouwproces en vragen om specialistische kennis op gebieden zoals E- en W-installaties, bouwkunde, constructie, bouwfysica en monumentenzorg. Zie selectieleidraad.
Interne identificatiecode: A04.58.2025
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Elektrotechnisch- en werktuigbouwkundige adviezen
Beschrijving: De gemeente wil met twee advies- en ingenieursbureaus raamovereenkomsten afsluiten voor diverse advies- en ingenieursdiensten op het gebied van elektrotechniek en werktuigbouwkundig. Zie selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Bouwkundig-, bouwfysisch en constructie adviezen
Beschrijving: De gemeente wil met twee advies- en ingenieursbureaus raamovereenkomsten afsluiten voor diverse advies- en ingenieursdiensten op het gebied van bouwkunde, bouwfysica en constructies. Zie selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Specialistisch advies monumenten
Beschrijving: De gemeente wil met twee advies- en ingenieursbureaus raamovereenkomsten afsluiten voor specialistische advies- en ingenieursdiensten op het gebied van monumenten (een gebouw met cultuurhistorische of wetenschappelijke waarde met de classificatie ‘Monument’). Zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 3