2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Software Broker
Beschrijving: -Het leveren van standaardsoftware, waaronder “Commercial Off The Shelf” software en daaraan gerelateerde dienstverlening. -Advisering op het gebied van standaard software. -Contractbeheer van de softwarelicenties die worden ingekocht. -Het attenderen van partijen op het aflopen van licentieovereenkomsten. Zie aanbestedingsleidraad voor de gehele opdrachtomschrijving. € 7.500.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Duur Raamovereenkomst is twee jaar en kan twee keer met één jaar worden verlengd.