Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Overig Groningen (NL113)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Geraamde duur