142457-2023 - MededingingNederland-Zierikzee: Computeruitrusting en -benodigdheden
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Werkplekapparatuur 2023-2032
Referentienummer: 492124
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Schouwen-Duiveland wil een 3 jarige overeenkomst met twee verlengopties van 3 jaar met één partner aangaan voor het leveren, beheren, ondersteunen en adviseren inzake alle werkplekapparatuur (laptops, randapparatuur, smartphones).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 810 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Leveren, beheren, ondersteunen en adviseren inzake alle werkplekapparatuur (laptops, randapparatuur, smartphones).
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 72590000 Professionele dienstverlening in verband met computers
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Circa 425 werkplekken.
Circa 433 smartphones.