142504-2026 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen – AI 2025-0141 - Leveren, installeren en onderhouden van Zonnestroominstallaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2025-0141 - Leveren, installeren en onderhouden van Zonnestroominstallaties
Beschrijving: Scope De standaard leveringsomvang omvat: Het leveren en installeren en onderhouden van zonnestroominstallaties op daken, bestaande uit dimensionering/engineering, PV-modules, omvormer(s), montagesysteem, bekabeling, meetsysteem en alle andere componenten die nodig zijn voor het goed en veilig en met een maximaal rendement functioneren van het systeem gedurende de technische levensduur van de zonnepanelen. Het aanleveren van voor het dakconstructieonderzoek benodigde info aan, en het afstemmen met, de constructeur (die in opdracht van gemeente Amsterdam het dakconstructieonderzoek uitvoert). Indien ten behoeve van de plaatsing van de zonnepanelen een omgevingsvergunning is vereist, valt het aanvragen en verkrijgen van de vergunning en het voldoen aan de in de vergunning opgenomen voorwaarden onder de taken en verantwoordelijkheid van de Opdrachtnemer.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 09331100 Zonnecollectoren voor verwarmingsdoeleinden, 09332000 Zonne-energie-installatie, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 50711000 Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000