Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging en eventueel aanvullende acties
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arnhem/Nijmegen (NL226)
Land: Nederland