2. Procedure
Procedure
Titel: Afspraken- en doorgeleidingsapplicatie
Beschrijving: De gemeente Hilversum heeft behoefte aan een Afspraken- en doorgeleidingsapplicatie, inclusief levering, implementatie, hosting en onderhoud. De huidige overeenkomst verloopt eind dit jaar. De aangeboden ICT-oplossing faciliteert verdere innovatie en vernieuwing van de dienstverlening van Gemeente Hilversum, waarbij begrippen als vooruitstrevendheid in haar bedrijfsvoering en dienstverlening en self-service vanuit een reële kosten-batenanalyse centraal staan. 1 Applicatie voor meerdere locaties. Er zijn ongeveer 75 medewerkers die de applicatiegebruiken waarvan 40 gelijktijdig. Gemeente Hilversum heeft 93.000 inwoners. Looptijd overeenkomst = 5 +2 + 2 jaar.
Interne identificatiecode: 1709244
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Er is maar 1 perceel, zie de algemene omschrijving. Zie algemene omschrijving
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Indien de gemeente Wijdemeren wordt toegevoegd aan de gemeente Hilversum wordt de opdracht naar rato uitgebreid. Vanwege de mogelijke fusie maar ook vanwege andere redenen kan er meer hardware worden afgenomen voor de inrichting van balielocaties en kunnen er aanvullende implementatiewerkzaamheden worden afgenomen.