142656-2026 - Mededinging
Nederland – IJsbestrijdingsdiensten – Uitvoering gladheidsbestrijding Gemeente Lelystad
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering gladheidsbestrijding Gemeente Lelystad
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst(en) af te sluiten voor het beschikbaar stellen van tractie en bemensing van deze tractie ten behoeve van het schoon en berijdbaar/toegankelijk houden van het wegenareaal van gemeente Lelystad. In het programma van eisen (bijlage 02) staan de diverse te leveren diensten vermeld. Er is gekozen voor een Europese openbare aanbesteding met een indeling in 8 percelen. Elk perceel zal afzonderlijk worden gegund aan een inschrijver. De plafondbedragen per perceel staan vermeld in de aanbestedingsleidraad onder hoofdstuk II A
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90630000 IJsbestrijdingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Tractie en bemensing t.b.v. kleine opzetstrooier en sneeuwploeg Tractie en bemensing t.b.v. kleine aanhangwagenstrooier en sneeuwploeg. In het programma van eisen (bijlage 02) staan de diverse te leveren diensten vermeld. -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd: periode van 01 september 2026 tot en met 31 augustus 2030, met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Tractie en bemensing t.b.v. kleine aanhangwagenstrooier en sneeuwploeg. In het programma van eisen (bijlage 02) staan de diverse te leveren diensten vermeld. -
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschrijving: Tractie en bemensing t.b.v. kleine grote opzetstrooier en sneeuwploeg. In het programma van eisen (bijlage 02) staan de diverse te leveren diensten vermeld. -
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Beschrijving: Tractie en bemensing t.b.v. het laden van strooiers en zouttransport op de stallingslocatie. In het programma van eisen (bijlage 02) staan de diverse te leveren diensten vermeld. -
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8
Beschrijving: Tractie en bemensing t.b.v. “handstrooiacties”. In het programma van eisen (bijlage 02) staan de diverse te leveren diensten vermeld. -
Interne identificatiecode: 8