142760-2026 - Mededinging
Nederland – Kantine- en cateringdiensten – Catering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Catering
Beschrijving: Welkom bij de Openbare aanbesteding d.m.v. de onderhandelingsprocedure met aankondiging t.b.v. Catering voor Enexis Personeel B.V.. Via het menu links in Mercell onder Inschrijvingsfase -> Eerste Inschrijving treft u alle Tenderdocumenten en een verdere uitleg. Wij wensen u heel veel succes met uw inschrijving.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten, 55523000 Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven
5. Perceel
Perceel: LOT-0000