142812-2025 - Mededinging
België – Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen – Aanstellen van een verzekeringsmakelaar
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van een verzekeringsmakelaar
Beschrijving: Aanstellen van een verzekeringsmakelaar
Interne identificatiecode: PPP0ZJ-134/5027/2024-017
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66518000 Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Begeleiden van het traject Overheidsopdrachten voor het aanstellen van een nieuwe verzekeraar.
Beschrijving: Begeleiden van het traject Overheidsopdrachten voor het aanstellen van een nieuwe verzekeraar.
Interne identificatiecode: 2024-017 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Beheer en opzegging van de verzekeringsportefeuille.
Beschrijving: Beheer en opzegging van de verzekeringsportefeuille.
Interne identificatiecode: 2024-017_2