2. Procedure
Procedure
Titel: Relinen riolen gemeente Leidschendam-Voorburg, Rijswijk, Voorschoten en Midden-Delfland.
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een raamovereenkomst met één opdrachtnemer, die in opdracht van de gemeente de zorg op zich neemt of nemen voor het relinen van de riolen voor de gemeente Leidschendam-Voorburg, Rijswijk, Voorschoten en Midden-Delfland.
Interne identificatiecode: nvt
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
5. Perceel
Perceel: LOT-0000