142915-2026 - Resultaat
België – Ongediertebestrijding – Groepsaankoop raamovereenkomst voor plaagdierenbestrijding
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor plaagdierenbestrijding
Beschrijving: Deze groepsaankoop heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één ondernemer, voor de preventieve detectie en bestrijding van diverse soorten plaagdieren (op contractbasis), het op afroep aanvragen van een bestrijding van diverse soorten plaagdieren, voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne identificatiecode: IOK_2509PLADI_MP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90922000 Ongediertebestrijding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IOK_2509PLADI_MP - 1
Interne identificatiecode: 1