2. Procedure
Procedure
Titel: HERINRICHTING MUNTENBUURT
Beschrijving: Het werk wordt verleend in het kader van het project “Herinrichting Muntenbuurt”. Dit project betreft een buurtvernieuwingsproject waarmee de buitenruimte in de buurt wordt opgeknapt middels vervanging en aanpassing van de verharding, afkoppelen va hemelwater en toevoegen van meer groen en bomen. VOORBEREIDENDE WERKZAAMHEDEN * verrichten diverse opruimwerkzaamheden, ca. 35.000 m2 bestaande uit elementenverharding, banden en kleine inrichtingsmaterialen GRONDWERKEN * ontgraven, vervoeren en verwerken van grond, ca. 13.500 m3 grondverzet; RIOLERINGEN * aanbrengen putten met putafdekking, ca. 23 stuks * aanbrengen kolken met aansluitleiding, ca. 250 stuks; VERHARDINGEN * aanbrengen funderingen van menggranulaat, c.a 4800 m2; * aanbrengen funderingen van waterbergend granulaat, ca. 4300 m2; * aanbrengen substraat grasbeton, ca. 2100 m2; * aanbrengen opsluitingen, ca. 7400 m1; * aanbrengen bitumineus gebonden verhardingslagen, ca. 319 ton; * aanbrengen betonstraatstenen verhardingen, ca. 17.000 m2; * aanbrengen betontegel verhardingen, ca. 82.000 m2; * aanbrengen halfverhardingen, ca. 120 m2
Interne identificatiecode: 1755.01-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het werk wordt verleend in het kader van het project “Herinrichting Dit project betreft een buurtvernieuwingsproject waarmee de buitenruimte in de buurt wordt opgeknapt middels vervanging en aanpassing van de verharding, afkoppelen van hemelwater en toevoegen van meer groen en bomen. Het werk behelst daarmee globaal ca. 35.000 m2 op te ruimen en terug in te richten situatie.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45236000 Aanbrengen van verharding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Herinrichting Muntenbuurt
Beschrijving: Herinrichting Muntenbuurt Conform hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1