143211-2023 - ResultaatNederland-Apeldoorn: Straatreinigings- en veegdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beheersen onkruid op verhardingen Lochem
Referentienummer: Besteknummer CB-2022-03
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Circulus draagt, in opdracht van de gemeente Lochem, zorg voor het onderhoud van de openbare ruimte binnen de gemeentegrenzen. Onderdeel daarvan is het beheersen van onkruid op en rondom de verhardingen.
Voor de komende jaren zoekt Circulus een partner voor het uitvoeren van de onkruidbeheersing in de gemeente Lochem.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het te onderhouden areaal bedraagt ca. 9750 are aan verhardingen. Zie bijbehorend bestek voor de onderverdeling naar verhardingstype en het gewenste eindbeeld.