143310-2023 - ResultaatNederland-Leiden: Technische ontwerpdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bouwteamaannemer Doorstroomverbetering Halfweg (DIG-12969)
Referentienummer: DIG-12969
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71320000 Technische ontwerpdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de opdracht is het verbeteren van de doorstroming ter hoogte van het sluizencomplex Halfweg, zodanig dat een efficiënte boezemwaterafvoer gewaarborgd blijft. De fysieke projectomgeving van de Doorstroomverbetering Halfweg is lastig bereikbaar en de sluizen hebben een monumentale status. Om de renovatie werkzaamheden van de Doorstroomverbetering Halfweg kosteneffectief en kwalitatief te realiseren, wil HHR de Opdrachtnemer betrekken in de ontwerpfase middels het aangaan van de bouwteamovereenkomst. De rol van de Opdrachtnemer in deze fase is adviseur.
Het op te leveren product aan het eind van de bouwteamfase is een RAW-bestek met een recht op exclusieve onderhandelingen over de uitvoering op basis van een realisatieovereenkomst onder UAV2012.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45262210 Funderingswerkzaamheden, 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding