143413-2023 - ResultaatNederland-Arnhem: Milieuzorgdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ABG190, Nazorg stortplaatsen voor de monitoring van grondwater op 9 locaties
Referentienummer: Zaaknummer 2022-011415
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Inhoud van de opdracht
Ten behoeve van de voorgenomen monitoring worden met deze Overeenkomst de volgende werkzaamheden aanbesteed:
1. Het monitoren van de kwaliteit van het grondwater jaarlijks (2023, 2024, 2025, 2026)
2. Het periodiek uitvoeren van enkele andere nazorgwerkzaamheden, zoals monitoring hemelwater of oppervlaktewater en het meten/peilen van grondwaterstanden.
3. Het jaarlijks rapporteren van de resultaten van de monitoring, inclusief het toetsen en waarbij een vergelijk wordt gemaakt met gegevens uit voorgaande jaren.
De opdrachtnemer (ON) moet rekening houden met een startoverleg met de opdrachtgever (OG) en een jaarlijks overleg over de voortgang. Deze overleggen vinden plaats in Arnhem.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanbesteding zal plaatsvinden volgens een Europese openbare procedure, conform het Aanbestedingsreglement Werken (ARW 2016).