Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties tot verlenging.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land