143660-2026 - Mededinging
België – Diverse geneesmiddelen – raamovereenkomst GMn oncologie Briant
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: raamovereenkomst GMn oncologie Briant
Beschrijving: raamovereenkomst GMn oncologie Briant
Interne identificatiecode: PPP0TF-1578/6112/APO 2026/03
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: azacitidine 100mg SC
Beschrijving: azacitidine 100mg SC
Interne identificatiecode: APO 2026/03_1
Perceel: LOT-0002
Titel: carboplatine
Beschrijving: carboplatine
Interne identificatiecode: APO 2026/03_2
Perceel: LOT-0003
Titel: cisplatine
Beschrijving: cisplatine
Interne identificatiecode: APO 2026/03_3
Perceel: LOT-0004
Titel: cytarabine
Beschrijving: cytarabine
Interne identificatiecode: APO 2026/03_4
Perceel: LOT-0005
Titel: docetaxel
Beschrijving: docetaxel
Interne identificatiecode: APO 2026/03_5
Perceel: LOT-0006
Titel: doxorubicine
Beschrijving: doxorubicine
Interne identificatiecode: APO 2026/03_6
Perceel: LOT-0007
Titel: epirubicine
Beschrijving: epirubicine
Interne identificatiecode: APO 2026/03_7
Perceel: LOT-0008
Titel: etoposide
Beschrijving: etoposide
Interne identificatiecode: APO 2026/03_8
Perceel: LOT-0009
Titel: fluorouracil
Beschrijving: fluorouracil
Interne identificatiecode: APO 2026/03_9
Perceel: LOT-0010
Titel: gemcitabine - opgeloste vorm
Beschrijving: gemcitabine - opgeloste vorm
Interne identificatiecode: APO 2026/03_10
Perceel: LOT-0011
Titel: irinotecan
Beschrijving: irinotecan
Interne identificatiecode: APO 2026/03_11
Perceel: LOT-0012
Titel: methotrexaat - hoog gedoseerd - 50mg/2ml
Beschrijving: methotrexaat - hoog gedoseerd - 50mg/2ml
Interne identificatiecode: APO 2026/03_12
Perceel: LOT-0013
Titel: oxaliplatine
Beschrijving: oxaliplatine
Interne identificatiecode: APO 2026/03_13
Perceel: LOT-0014
Titel: paclitaxel
Beschrijving: paclitaxel
Interne identificatiecode: APO 2026/03_14
Perceel: LOT-0015
Titel: topotecan opgeloste vorm 1mg
Beschrijving: topotecan opgeloste vorm 1mg
Interne identificatiecode: APO 2026/03_15
Perceel: LOT-0016
Titel: fulvestrant IV 250mg/5ml
Beschrijving: fulvestrant IV 250mg/5ml
Interne identificatiecode: APO 2026/03_16
Perceel: LOT-0017
Titel: bendamustine
Beschrijving: bendamustine
Interne identificatiecode: APO 2026/03_17
Perceel: LOT-0018
Titel: cabazitaxel opgeloste vorm
Beschrijving: cabazitaxel opgeloste vorm
Interne identificatiecode: APO 2026/03_18
Perceel: LOT-0019
Titel: paclitaxel (nanopartikels gebonden aan albumine)
Beschrijving: paclitaxel (nanopartikels gebonden aan albumine)
Interne identificatiecode: APO 2026/03_19
Perceel: LOT-0020
Titel: Pemetrexed - mg - concentraat voor infusievloeistof (opgeloste vorm). Het aanbestedende ziekenhuis bepaalt welke dosering er besteld zal worden.
Beschrijving: Pemetrexed - mg - concentraat voor infusievloeistof (opgeloste vorm). Het aanbestedende ziekenhuis bepaalt welke dosering er besteld zal worden.
Interne identificatiecode: APO 2026/03_20
Perceel: LOT-0021
Titel: bortezomib - opgeloste vorm
Beschrijving: bortezomib - opgeloste vorm
Interne identificatiecode: APO 2026/03_21
Perceel: LOT-0022
Titel: doxorubicine HCL in gepegyleerde liposomen
Beschrijving: doxorubicine HCL in gepegyleerde liposomen
Interne identificatiecode: APO 2026/03_22
Perceel: LOT-0023
Titel: eribuline
Beschrijving: eribuline
Interne identificatiecode: APO 2026/03_23
Perceel: LOT-0024
Titel: trabectedine
Beschrijving: trabectedine
Interne identificatiecode: APO 2026/03_24
Perceel: LOT-0025
Titel: vinorelbine
Beschrijving: vinorelbine
Interne identificatiecode: APO 2026/03_25