143804-2024 - Mededinging
Nederland – Prefabgebouwen – Was- en kleedruimten voetbalvereniging HDV
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Was- en kleedruimten voetbalvereniging HDV
Beschrijving: Voetbalvereniging HDV verhuist van haar huidige locatie in het Zuiderpark naar het voormalige honkbalveld aan de steenwijklaan 500 in Den Haag. Na een technische inspectie van de huidige was- en kleedruimten aan de steenwijklaan 500 te Den Haag is besloten deze te slopen en te vervangen voor een semi-permanent gebouw voor de duur van maximaal 10 tot 20 jaar. De Gemeente Den Haag, afdeling Centrale Vastgoedorganisatie is opdrachtgever voor de koop en plaatsing van de semi-permanente huisvesting. De scope van deze aanbesteding betreft de gebruiksklare oplevering van deze semi-permanente was-en kleedruimten die nieuw geproduceerd dient te worden en welke is voorzien van een betonnen vloer. Het ontwerp staat al vast.
Interne identificatiecode: 221909103
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211000 Prefabgebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000