See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Volledige studieopdracht voor de herontwikkeling van de omgeving rond de Sint-Gummaruskerk te Lier
Beschrijving: Het stadsbestuur van Lier wil de omgeving van de Sint-Gummaruskerk, in het historische centrum van de stad, vernieuwen zodat de rijke geschiedenis van deze plek tot uiting komt. De ambitie is om de omgeving op maat van de actieve weggebruiker te brengen en zo de verschillende culturele gebouwen en gemeenschapsfuncties rondom de kerk met elkaar te verbinden: de bibliotheek, de podiumacademie (muziek, woord en dans), de kwekerij (coworking space, events), de Jezuïetenkerk (concerten, toneel en dansvoorstellingen) en de Colibrant (vergaderlokalen, horeca en events). De opdracht betreft de opmaak van een toekomstvisie voor de publieke ruimte in het gebied rond de Sint-Gummaruskerk en de opmaak van een inrichtingsplan voor de publieke ruimte, inclusief de riolering en nutsvoorzieningen van de Rechtestraat, Heilige-Geeststraat, Deensestraat, Berlaarsestraat en het Kardinaal Mercierplein, alsook de opmaak van een lichtstudie voor de exterieure belichting van de kerk. De uitvoering en bijhorende opvolging van de werken van het deel van de Berlaarsestraat tussen het Kardinaal Mercierplein en de Arthur Vanderpoortenlaan is een voorwaardelijk deel van deze opdracht. Het ontwerpteam dient op zoek te gaan naar kansen voor trage verbindingen naar achtergelegen plekken zoals de binnentuin en terrassen van de bibliotheek, historische vlieten, de binnentuin van het Heilige Geestgebouw, de binnentuin van het Zwartzusterklooster, de verbinding van de podiumacademie met de beeldacademie via de normaalschoolsite, … Doel is tegelijk de verblijfskwaliteit te verhogen, ruimte voor water te bieden en een veilige mobiliteitsafwikkeling voor de buurt te concipiëren. Enkele voorgaande studies bieden hiervoor een eerste kader.
Interne identificatiecode: OO4705
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OO4705 - 1
Interne identificatiecode: 1