Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Groningen
Algemene informatie