144002-2024 - Mededinging
België – Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten – Leuven - Federaal Administratief Centrum - Onderhoudscontract t.b.v. het Technisch Beheer, het Preventief Onderhoud en de Totale Waarborg van de technische installaties voor een duurtijd van 9 jaar
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Leuven - Federaal Administratief Centrum - Onderhoudscontract t.b.v. het Technisch Beheer, het Preventief Onderhoud en de Totale Waarborg van de technische installaties voor een duurtijd van 9 jaar
Beschrijving: Onderhoudscontract t.b.v. het technisch beheer, het preventief onderhoud en de totale waarborg vd technische installaties
Interne identificatiecode: RDGB-VRO-2023-212401-180
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50721000 Gebruiksklaarmaken van verwarmingsinstallaties, 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties, 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen, 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen, 50711000 Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen, 50712000 Reparatie en onderhoud van mechanische uitrusting in gebouwen, 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RDGB-VRO-2023-212401-180 - 1
Interne identificatiecode: 1