2. Procedure
Procedure
Titel: Huur en ophaling van afvalcontainers
Beschrijving: Deze opdracht voor aanneming van diensten omvat de 1) Huur van containers voor de afvalstromen steenpuin, hout (behandeld), gemengd afval (grof vuil, niet-recupereerbaar bouw- en sloopafval), metaal (schroot), papier en karton (kapelcontainer), vlak glas, hol glas, elektrische en elektronische apparatuur, groenafval en snoeihout, hard plastic, gekleurde plastic folie, grond, grond en stenen, teervrij asfalt, teerhoudend asfalt, matrassen, rotswol, cellenbeton. 2) Huur van een permanente perscontainer voor het samenpersen van papier en karton. 3) Verschaffen en ophalen van inzamelzakken en boxen voor bepaalde afvalstromen: grond, gipsplaten en gips, piepschuim en textiel. 4) Verwerken of aanbieden voor verwerking van de afvalstromen bij een vergunde verwerker.
Interne identificatiecode: PPP01G-2971/5518/CG/2025/009
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: CG/2025/009_1