144088-2023 - ResultaatNederland-Breda: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst inzet werknemers en materieel
Referentienummer: 592698
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4.
Korte beschrijving
Het streven is om alle groenelementen en watergangen op en nabij ecologische verbindingszones (EVZ) in de komende jaren toe te voegen aan bestaande of nieuwe "Groenelementenbestekken". Het onderhoud op deze groenelementen dient uitgevoerd te worden conform de richtlijnen zoals beschreven in de ecologische werkprotocollen en het basisdocument groenelementen.
De werkzaamheden binnen deze uitvraag zullen de komende jaren dan ook afnemen. Echter zal er altijd een deel van de werkzaamheden uitgevoerd blijven worden binnen dit contract. Denk hierbij aan diverse ondersteuning in de vorm van medewerkers of materieel voor de werkzaamheden die het waterschap Brabantse Delta in eigen beheer uitvoert.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Cultuurtechniek West
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 2: Cultuurtechniek Oost
Perceel nr.: 2
Perceel 2 Cultuurtechniek Oost