2. Procedure
Procedure
Titel: ROK ruimen en reinigen rioleringen en rioolkolken
Beschrijving: DIENSTEN - ONDERHANDELINGSPROCEDURE MET VOORAFGAANDE OPROEP TOT MEDEDINGING ROK REINIGEN EN RUIMEN VAN RIOLERINGEN EN KOLKEN Water-link staat in voor de exploitatie en het beheer van de gemeentelijke riolerings- en zuiveringsinfrastructuur, het preventief en curatief onderhoud, uitbreidings- en vervangingsinvesteringen en aansluitingen. Een adequate dienstverlening vereist dat ter zake, buiten de inzet van eigen personeel voor het uitvoeren van de nodige diensten, “op afroep” kan beroep gedaan worden op gekwalificeerde dienstverleners. Met dit doel zal een raamovereenkomst met één of meerdere dienstverleners worden afgesloten. Deze opdracht wordt opgedeeld in 2 percelen: Perceel 1: ruimen van de rioleringen. Perceel 2: reinigen van rioolkolken. De diensten, vervat in onderhavige aanneming, hebben tot doel het ruimen van de rioleringen (perceel 1) en het reinigen van rioolkolken (perceel 2) in het verzorgingsgebied van water-link. De raamovereenkomst dient uitgevoerd te worden binnen het verzorgingsgebied van water-link, welk gebied wordt opgedeeld in drie exploitatiezones (Antwerpen-stad, Antwerpen-Noord en Antwerpen-Zuid) voor zowel perceel 1 als perceel 2. Zone 1: De zone Antwerpen-stad omvat de stad Antwerpen en zijn districten Berchem en Borgerhout. Zone 2: De zone Antwerpen-Noord omvat de districten Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Ekeren, Deurne, Merksem van de stad Antwerpen, en de gemeenten Kalmthout, Kapellen en Schoten. Zone 3: De zone Antwerpen-Zuid omvat de districten Hoboken en Wilrijk van de stad Antwerpen, de stad Mortsel, en de gemeenten Edegem, Hemiksem, Hove en Ranst. Het verzorgingsgebied van water-link is nog in expansie, er kunnen nog steeds gemeenten aansluiten en bijgevolg zijn de in dit bestek aangeduide hoeveelheden slechts indicatief. Water-link eigent zich het recht toe deze hoeveelheden te allen tijde te mogen wijzigen, te vermeerderen of te verminderen. De verdere uitbreiding van het werkingsgebied van water-link kan de actieradius verruimen, wat betreft het volume, de nodige capaciteit (ploegen) en de plaats van uitvoering. Perceel 1: Ruimen van rioleringen De diensten omvatten: Het mechanisch ruimen en eventueel ontstoppen van hoofdrioleringen en overwelvingen van baangrachten en het verwijderen van allerlei obstakels welke zich in de hoofdrioleringen en overwelvingen van baangrachten kunnen bevinden. Ook het mechanisch reinigen van aquadrains behoort tot deze opdracht. De ruimingswerken worden onderverdeeld in ruimingswerken binnen de geplande preventieve ruimingen en de zogenaamde ‘ad-hoc’ of niet geplande ruimingen. De ruimingswerken kunnen dienen als voorbereiding tot het uitvoeren van een videocamera-onderzoek, of als voorbereiding van een herstelling of vernieuwing van een hoofriolering. De dienstverlener kan ook opgedragen worden zelf het videocamera-onderzoek uit te voeren. De betrachting is om jaarlijks 100 kilometer hoofdriool te ruimen en inspecteren door middel van camerabeelden. Perceel : Reinigen van rioolkolken De diensten omvatten het mechanisch ruimen van rioolkolken. De reinigingswerken worden onderverdeeld in reinigingswerken binnen de geplande preventieve reinigingen en de zogenaamde ‘ad-hoc’ of niet geplande reinigingen. Geen exclusiviteit De sluiten van deze overeenkomst doet geen exclusiviteitsrecht ontstaan voor het uitvoeren van opdrachten zoals omschreven in deze overheidsopdracht. De opdrachtgever behoud zich het recht om zowel perceel 1 als 2 te gunnen aan 2 of meerdere dienstverleners. Looptijd De raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van 6 jaar. De overeenkomst kan te allen tijde worden opgezegd door de aanbesteder mits het respecteren van een opzegtermijn van 3 maanden. De overeenkomst kan te allen tijde worden opgezegd door de opdrachtnemer mits het respecteren van een opzegtermijn van 6 maanden. Er wordt voorzien in de mogelijkheid van herhaling van diensten overeenkomstig artikel 42, §1, 2° van de wet overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Interne identificatiecode: PPP06P-360/5120/LR0015460
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ruimen rioleringen
Beschrijving: ruimen rioleringen
Interne identificatiecode: LR0015460_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater, 90410000 Rioolwaterverwijderingsdiensten, 90420000 Rioolwaterbehandelingsdiensten, 90430000 Rioolwaterafvoerdiensten, 90440000 Diensten voor behandeling van beerputten, 90450000 Diensten voor behandeling van septische putten, 90460000 Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten, 90480000 Beheer van riolering, 90481000 Exploitatie van een afvalwaterzuiveringsinstallatie, 90490000 Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling, 90491000 Rioolonderzoeksdiensten, 90492000 Advies inzake afvalwaterbehandeling
Perceel: LOT-0002
Titel: Reinigen rioolkolken
Beschrijving: Reinigen rioolkolken
Interne identificatiecode: LR0015460_2