144174-2023 - ResultaatNederland-Breda: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Kolken- en gotenreiniging 2023-2024
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdracht
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. Reinigen van kolken:
b. Reinigen van (lijn) goten:
c. Afvoeren en storten van rioolslib:
d. Bijkomende werkzaamheden.
Het doel van deze aanbesteding is om voor de opdracht
"Kolken- en gotenreiniging in de Gemeente Breda" een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van circa 2 jaar met als ingangsdatum 9 januari 2023. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze 2 maal met 1 jaar te verlengen.
Maximale contractwaarde
De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 1.600.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties.
Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu, 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken, 90641000 Diensten voor het reinigen van kolken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
a. Reinigen van kolken, b. Reinigen van (lijn) goten, c. Afvoeren en storten van rioolslib, d. Bijkomende werkzaamheden.
"Kolken- en gotenreiniging in de Gemeente Breda" een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van circa 2 jaar met als ingangsdatum 9 januari 2023. Na 1 jaar zal er een tussentijdse beoordeling komen. Indien de opdrachtgever (beargumenteerd) ontevreden is kan het contract ontbonden worden.
De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze 2 maal met 1 jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde dienstverlening.
Voor iedere te verstrekken deelopdracht zal in onderling overleg een uitvoeringstermijn en opleverdatum worden
vastgesteld.