2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur B Bodem (32-36 uur per week)
Beschrijving: Voor het uitvoeren van de reguliere werkzaamheden binnen het vakgebied Bodem zoeken wij ondersteuning. Het gaat dan vooral om werkzaamheden zoals het adviseren bij Omgevingsvergunningen Bouwactiviteit en omgevingsplannen en het beoordelen van onderbouwingen van de fysieke leefomgeving (waar het toetsen van bodemrapporten onderdeel van uitmaakt). Ook het beoordelen van eindsituatieonderzoeken en het afhandelen van meldingen Besluit bodemkwaliteit kan tot de werkzaamheden behoren in het takenpakket.
Interne identificatiecode: Ruimtelijke ordening/planologie
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1