144602-2025 - Mededinging
Nederland – Installatiediensten voor realtimevisualisatieschermen/borden voor vertrek- en aankomsttijden op stations – Ombouw, levering, installatie en beheer van DRIS-haltesystemen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ombouw, levering, installatie en beheer van DRIS-haltesystemen
Beschrijving: Het onderwerp van deze aanbesteding betreft de revisie en ombouw van bestaande DRIS-haltesystemen, levering van nieuwe haltesystemen en het borgen van de reisinformatievoorziening via deze haltesystemen voor een periode van 10 jaar. Binnen de provincie Noord-Brabant zijn in het verleden verschillende DRIS-systemen gerealiseerd. €5.500.000
Interne identificatiecode: C2336486
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51611120 Installatiediensten voor realtimevisualisatieschermen/borden voor vertrek- en aankomsttijden op stations
Aanvullende classificatie (cpv): 48813200 Realtime passagiersinformatiesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 maal 3 jaar verlengen