144621-2022 - MededingingNederland-Almere: Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo)
Referentienummer: IA2021.10.06
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Almere is een inkoopprocedure gestart voor de verwerving van huishoudelijke ondersteuning, individuele begeleiding en dagbesteding via de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo’). De directe aanleiding voor de inkoopprocedure is het aflopen van de overeenkomsten met de huidige zorgaanbieders op 31 december 2022.
Let op: vanwege technische omstandigheden heeft deze aanbesteding een nieuw Tenderned kenmerk gekregen. Dit betreft verder dezelfde aanbesteding als de eerdere gepubliceerde aanbesteding met Tenderned kenmerk 334241.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: huishoudelijke ondersteuning
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.
Perceel 2: trajecten Ondersteuning & Stabiliteit en Ontwikkeling & Ondersteuning
Perceel nr.: 2