2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Sanitaire voorzieningen (disposables)
Beschrijving: Doelstelling van deze aanbesteding is om een geschikte leverancier te vinden voor het leveren van sanitaire voorzieningen (disposables) in de meest brede zin. Niet bekend
Interne identificatiecode: ZA-25SV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik
Aanvullende classificatie (cpv): 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen, 33711900 Zeep, 33760000 Toiletpapier, zakdoekjes, handdoeken en servetten, 33770000 Papieren hygiëneartikelen, 39811100 Luchtverfrisser
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze aanbesteding kan leiden tot een raamovereenkomst van maximaal 48 maanden. Er wordt een initiële looptijd van 24 maanden aangegaan met tweemaal een optionele verlenging van 12 maanden.