144991-2024 - Resultaat
België – Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten – Medisch Technisch Blok Fase 2: Perceel 2 - Voltooiing en technische installaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Medisch Technisch Blok Fase 2: Perceel 2 - Voltooiing en technische installaties
Beschrijving: Medisch Technisch Blok Fase 2: Perceel 2 - Voltooiing en technische installaties
Interne identificatiecode: PPP0CP-2367/4048/UZB/TD/10-2.1.36.08c/B2-T1,8
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45215140 Bouwen van ziekenhuisfaciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: UZB/TD/10-2.1.36.08c/B2-T1,8