144995-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Uitvoering van monstername, monsteranalyse en rapportage
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering van monstername, monsteranalyse en rapportage
Beschrijving: Het betreft een scala aan bemonsterings- en analysewerkzaamheden bij onder andere rioolwater-zuiveringsinstallaties (rwzi’s), bedrijven, op depots en in het buitengebied. De dienstverlening omvat werkzaamheden op het gebied van onderzoeken van: - Perceel 1: grondwater, afvalwater, zuiveringsslib, oppervlaktewater; - Perceel 2: waterbodem, partijkeuringen grond/gerijpte baggerspecie, wegbermen en (land)bouwdammen. De werkzaamheden houden het volgende in: • het maken van onderzoeksplannen; • het nemen van monsters en het verrichten van metingen; • het analyseren van monsters; • het rapporteren over de monstername en analyses; • het bieden van ondersteuning in het geval van calamiteiten (24 uur per dag/7 dagen in de week); • het uitvoeren van spoedmonstername en spoedanalyse; • het in stand houden, wijzigen, aanpassen en waar nodig verbeteren van de dienstverlening.
Interne identificatiecode: T74586
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90700000 Milieuzorgdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Grondwater, afvalwater, zuiveringsslib, oppervlaktewater
Beschrijving: Het betreft een scala aan bemonsterings- en analysewerkzaamheden bij onder andere rioolwater-zuiveringsinstallaties (rwzi’s), bedrijven, op depots en in het buitengebied. De dienstverlening omvat werkzaamheden op het gebied van onderzoeken van grondwater, afvalwater, zuiveringsslib, oppervlaktewater; De werkzaamheden houden het volgende in: • het maken van onderzoeksplannen; • het nemen van monsters en het verrichten van metingen; • het analyseren van monsters; • het rapporteren over de monstername en analyses; • het bieden van ondersteuning in het geval van calamiteiten (24 uur per dag/7 dagen in de week); • het uitvoeren van spoedmonstername en spoedanalyse; • het in stand houden, wijzigen, aanpassen en waar nodig verbeteren van de dienstverlening.
Belangrijkste classificatie (cpv): 71900000 Laboratoriumdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Waterbodem, partijkeuringen grond/gerijpte baggerspecie, (land)bouwdammen en wegbermen
Beschrijving: Het betreft een scala aan bemonsterings- en analysewerkzaamheden bij onder andere rioolwater-zuiveringsinstallaties (rwzi’s), bedrijven, op depots en in het buitengebied.
Interne identificatiecode: 2024003578/Z24.000050