145058-2025 - Resultaat
Nederland – Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires – Aanschaf historische en ceremoniële koppels
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf historische en ceremoniële koppels
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van historische en ceremoniële koppels middels een eenmalige opdracht ten behoeve van het Ministerie van Defensie.
Interne identificatiecode: 87223346300
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De eenmalige aanschaf historische en ceremoniële koppels is 7 juni 2024 openbaar gepubliceerd op Mercell (T94982). De tender heeft tot 29 juli 10:00 open gestaan voor het indienen van offertes (50 kalenderdagen). Op de openbare aanbesteding zijn geen inschrijvingen geweest. De reden hiervoor is dat de potentiele inschrijvers binnen de markt niet actief en uit zichzelf zoeken naar relevante aanbestedingen. Het gevolg is dat er geen inschrijvingen op de openbare procedure zijn ontvangen. Hierdoor is de aanbestedende dienst overgegaan op de onderhandelingsprocedure zonder (voorafgaande) aankondiging. Deze procedure staat in de AW 2012 Art. 2.32 t/m 2.37 gespecificeerd.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
Aanvullende classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren, 18400000 Speciale kleding en accessoires
5. Perceel
Perceel: LOT-0000