2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien gazons (en ecologisch) gemeente Diemen
Beschrijving: De opdracht betreft de uitvoer van maaiwerkzaamheden van gras of grasachtige vegetatie voor de gemeente Diemen. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor maaiwerkzaamheden voor gemeente Diemen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien recreatief gras A-kwaliteit; b. Maaien recreatief gras B-kwaliteit. c. Maaien ecologische zones. De specificaties van de werkzaamheden worden gedetailleerd beschreven in het RAW-bestek.
Interne identificatiecode: DUO DM 202411 PRJ-2400257
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Maaien gazons (en ecologisch)
Beschrijving: De opdracht betreft de uitvoer van maaiwerkzaamheden van gras of grasachtige vegetatie voor de gemeente Diemen.
Interne identificatiecode: 1