Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsleidraad
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land