145315-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – 92-2024 Plantvak renovatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 92-2024 Plantvak renovatie
Beschrijving: Het renoveren van plantvakken voor de gemeente Groningen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Verwijderen beplanting; - (Cultuurtechnisch) grondwerk; - Opwaarderen plantvakken; - Beplantingswerkzaamheden; - Onderhoudswerkzaamheden groen. Zie voor nadere informatie de aanbestedingsdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 92-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Renoveren van plantvakken voor de gemeente Groningen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar.