145447-2024 - Mededinging
Nederland – Schoonmaken van scholen – Schoonmaak en Sanitaire artikelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak en Sanitaire artikelen
Beschrijving: De doelstelling van de opdracht is het aangaan van een partnerschap waarbij het realiseren van een schone en veilige leer- en werkomgeving voorop staat. Om een schone leer- en werkomgeving te bereiken biedt de leverancier een schoonmaakdienstverlening van duurzame en hoge kwaliteit. Verder dient de leverancier over benodigde flexibiliteit en pro activiteit te beschikken. Om te komen tot een goede relatie dient er regelmatig contact te zijn tussen Onderwijsgroep Tilburg en Opdrachtnemer, met een hoge mate van continuïteit waar het gaat om de gesprekspartners en tevreden medewerkers die met plezier de werkzaamheden verrichten. De omvang van de opdracht is af te leiden uit het aantal vierkante meters (ca. 34.000 m2) schoon te maken oppervlakte. Deze staat beschreven in de ruimtestaat en het werkprogramma bij deze aanbesteding
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1