145519-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwen van multisportvoorzieningen – Multi functionele accommodatie Haalderen (bouwteam)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Multi functionele accommodatie Haalderen (bouwteam)
Beschrijving: De Opdrachtgever is op zoek naar een Opdrachtnemer, welke in staat is om het Definitief Ontwerp van het MFA in Haalderen mede verder uit te werken op basis van een bouwteamopdracht. De werkzaamheden met betrekking tot het verder mede-ontwerpen en de realisatie van deze voorzieningen van de ‘Nieuwbouw MFA Haalderen’ zullen o.a. bestaan uit: •Bouwkundige werkzaamheden excl. terrein, incl. bouwrijp maken grond; •Elektrotechnische werkzaamheden; •Werktuigbouwkundige werkzaamheden. Scope en omvang van de opdracht Het plan voor culturele- en maatschappelijke gebouw bestaat uit ca. 1.000 m2 BVO, verdeeld over 2 bouwlagen: • vervangende ruimte voor het functioneel gebruik van activiteiten uit dorpshuis De Tichel (MFA), waaronder ruimte voor de bibliotheek; • realiseren ruimte voor kleed-clubvoorzieningen; • sloop van bestaande kleed-clubgebouw; • sloop van clubhuis en tennisbanen De scope van de opdracht bestaat uit de enginering en het realiseren van het gebouw inclusief de benodigde aansluitingen voor het in gebruik nemen. Indien het nodig blijkt dat bestaande opstallen (deels) moeten worden gesloopt om de realisatie mogelijk te maken, vallen deze werkzaamheden binnen de scope inclusief de benodigde voorzieningen om het huidige gebouw te blijven gebruiken. Daarnaast dient men in samenspraak met de infra-aannemer werkzaamheden op het terrein met elkaar af te stemmen om de doorlooptijd van het project te minimaliseren.
Interne identificatiecode: PR
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212220 Bouwen van multisportvoorzieningen
Aanvullende classificatie (cpv): 45212200 Bouwen van sportfaciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000