Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 39522530 Tenten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie