Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Full operational lease dienst- en piketvoertuigen inclusief turn-key aflevering
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34110000 Personenwagens
II.1.4.
Korte beschrijving
EA Full operational lease dienst- en piketvoertuigen inclusief turn-key aflevering voor de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.
De aanbesteding zal geheel digitaal plaats vinden op Negometrix. Voor de werking van het platform kunt u de instructie 'digitaal aanbieden' raadplegen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 11 669 238,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Met deze aanbesteding beoogt de VRR een leverancier te contracteren die zorgdraagt voor de turn-key levering van dienst- en piketvoertuigen met een GVW tot 3.500 kg in een full operational leaseconstructie met als doel het kunnen plaatsen van een stroom van toekomstige (lease)opdrachten waarbij geen afnameverplichting geldt.