2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en installatie van temperatuurkast batterijtestlabo Genk
Beschrijving: Aankoop en installatie van temperatuurkast batterijtestlabo Genk
Interne identificatiecode: PPP04G-1034/4125/OP-TEMP- ENV 2024
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44621220 Ketels voor centrale verwarming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: OP-TEMP- ENV 2024
Belangrijkste classificatie (cpv): 38931000 Temperatuur/vochtigheidstestapparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 44621220 Ketels voor centrale verwarming