145819-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Utrecht: Instrumentarium voor gastherapie en beademing
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vrijwillige transparantie life support thuisbeademingsapparaten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33157000 Instrumentarium voor gastherapie en beademing
II.1.4.
Korte beschrijving
Het UMC Utrecht is voornemens om tot aanschaf van 260 beademingsmachines over te gaan. De opdracht bestaat in totaal uit aanschaf van het product inclusief eventuele accessoires en benodigde software.
Het apparaat moet over de volgende eigenschappen beschikken: voorzien in life support beademing van thuisbeademde patiënten, inzetbaar binnen 6 weken inclusief implementatie, ervaring met life support beademing op Nederlandse markt bij minimaal 1 UMC. UMC Utrecht is met de andere CTB's in Nederland de aanbestedingsprocedure voor de aanschaf voor life support en non-life support apparatuur aan het voorbereiden. In de tussentijd heeft UMC Utrecht op korte termijn behoefte aan life-support apparatuur voor vervanging van verouderde apparaten en voor uitbreiding vanwege een hoge instroom van nieuwe patiënten.
Bovenstaande leidt tot de conclusie dat de mededinging vanwege technische redenen ontbreekt. Het blijkt dat geen enkele andere leverancier kan voldoen aan de objectief gestelde eisen aan het product. Uit het onderzoek blijkt voorts dat er geen redelijk alternatief of substituut bestaat om de vraagbehoefte van het UMC Utrecht te vervullen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Levering van 260 life-support beademingsapparaten voor het centum voor thuisbeademing.